BuCar

Bagażniki Samochodowe

Wieloletnie doświadczenie

W BuCar stawiamy na jakość. Montujemy tylko sprawdzone bagażniki renomowanych, światowych marek.

Profesjonalne doradztwo

Pomożemy dobrać odpowiedni bagażnik do Twojego samochodu. Nie zawsze najdroższy znaczy najlepszy!

Fachowy montaż

Przygotujemy oraz bezpiecznie zamontujemy bagażnik do samochodu. Nie musisz obawiać się, czy wszystko jest dobrze. Zaufaj profesjonalistom!

Niskie ceny

Gwarantujemy, że kupując lub wypożyczając u nas bagażnik nie przepłacisz! U Nas zawsze możesz liczyć na rabat! Dogadajmy się!

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Belki Bazowe

Bagażnik bazowy jest jak fundament domu. Powinien być solidny i wytrzymały, w końcu trzyma całość na swoim miejscu. Niestety do każdego samochodu potrzebne jest inne mocowanie. Pomożemy w prawidłowym doborze i wszystko zamontujemy!

Boxy Dachowe

Dodatkowego miejsca nigdy za wiele. Kufer dachowy pomieści kilka walizek, wózek dla dziecka a nawet sprzęt sportowy! Dzięki niemu możesz podróżować komfortowo i bezpiecznie. Potrzebujesz boxa na jednorazowy wyjazd? Skorzystaj z naszej wypożyczalni!

Uchwyty Rowerowe / Platformy Rowerowe

Upragnione lato, słoneczko, wiatr we włosach… Doskonały czas by pojeździć na rowerze z rodziną, pobić kilka rekordów na szosie lub poskakać na enduro z kolegami. Nasz sprzęt umożliwi Ci zabranie Twojego ukochanego roweru ze sobą (a nawet kilku!!!).

Uchwyty Narciarskie

Białe szaleństwo, grzaniec i góralska muzyczka – jak tu nie kochać zimy… Teraz możesz zabrać ze sobą nawet 6 kompletów nart lub kilka desek snowboardowych na jednym uchwycie. Rodzina i znajomi na pewno się skuszą!